VKJB AktualityInakosť... moja netradičná cesta nádeje v umení

Inakosť... moja netradičná cesta nádeje v umení

05.10.2017

Milí milovníci umenia,

srdečne Vás pozývame na štvrté interaktívne stretnutie neformálneho vzdelávacieho cyklu pre dospelých s názvom Nádej v umení. Tentokrát otvoríme dvere do sveta módneho umenia. Budeme tvoriť netradičným úpletovým spôsobom pod vedením módnej návrhárky Janky Polak. Náš ďalší workshop nesie názov Inakosť... moja netradičná cesta nádeje v umení. Pripravený bude pre Vás opäť i študijný materiál nášho knižného fondu k danej téme.

Stretneme sa netradične vo štvrtok 5. októbra 2017 o 16.30 hod. na prvom poschodí centrálnej požičovne VKJB na Hviezdoslavovej ulici č.5 v Košiciach.

Pred účasťou na workshope potrebujete vyplniť elektronický formulár, ktorý považujeme za Vašu záväznú prihlášku. Účastnícky poplatok 3,-€ môžete uhradiť na stretnutí. Taktiež je potrebné sa preukázať členským preukazom VKJB. V prípade, že ešte nie ste členom knižnice, môžete sa ním pokojne stať na mieste stretnutia. Poplatok za členské na jeden rok je 3,-€.

Vzdelávací cyklus Nádej v umení je financovaný z programu Erasmus+ v rámci nášho projektu Knižnica pre vzdelávanie 50plus.

Ďakujeme a tešíme sa stretnutie s Vami.